profile bramowe

Profile stalowe to elementy konstrukcyjne wykonywane z najwyższej jakości stali czarnej. Ze względu na wysoką estetykę oraz funkcjonalność profile stalowe oraz profile bramowe ze stali węglowej znajdują zastosowanie w budowie konstrukcji stalowych i maszyn, a także jako elementy konstrukcyjne przeznaczone do obróbki otworów bramowych w halach przemysłowych i magazynach. W zależności od specyfiki wznoszonej konstrukcji profile bramowe mogą być wykorzystywane jako zamiennik dla kątowników zimnogiętych

Profile stalowe Lublin

profile stalowe Lublin

Hurtownia stali czarnej Niko-Stal posiada w swoim asortymencie szeroki wybór profili stalowych zamkniętych ze szwem formowanych zarówno na zimno, jak i na gorąco. Główną zaletą oferowanych profili stalowych jest ich estetyczne wykończenie, dzięki któremu nasze wyroby są powszechnie wykorzystywane w budownictwie. Profile stalowe zimnogięte charakteryzują się wysoką trwałością, sztywnością i wytrzymałością – cechami szczególnie pożądanymi przy budowie ha produkcyjnych i magazynów. Wśród licznych aplikacji oferowanych produktów znajdziemy również ogrodzenia, ściany działowe i osłonowe oraz inne konstrukcje wznoszone na bazie komponentów ze stali czarnej.

Klientom zainteresowanym zakupem profili stalowych oraz profili bramowych zapewniany szeroki wybór wysokiej jakości wyrobów w bardzo konkurencyjnych cenach. Współpracując z dostawcami wyrobów hutniczych z całego kraju jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie, jednocześnie zapewniając najniższą cenę rynkową za element. Zamówienia standardowe realizujemy bezpośrednio z magazynku Niko-Stal zlokalizowanego w Lublinie korzystając przy tym z niezawodnego transportu własnego. To wszystko sprawia, że jesteśmy cenionym partnerem w biznesie.