pręty płaskie (płaskowniki)

płaskowniki Lublin

Płaskowniki to pręty płaskie o przekroju prostokątnym. Są otrzymywane w procesie walcowania, ciągnienia lub cięcia z blachy. Płaskowniki znajdują zastosowanie w przemyśle stoczniowym, konstrukcyjnym, budownictwie oraz przemyśle maszynowym, górniczym i kolejowym. Często spotykane jako elementy ogrodzeń, poręczy, balustrad i furtek. Spektrum ich zastosowań jest naprawdę szerokie i różnorodne.

Płaskowniki zajmują ważne miejsce w ofercie handlowej hurtowni stali Niko-Stal. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów oferujemy stal w różnych szerokościach i grubościach, co znacząco ułatwia dobór komponentu do planowanego zastosowania, jednocześnie gwarantując trwałość konstrukcji. Na życzenie klienta docinamy na żądany wymiar. Istnieje możliwość dywersyfikacji wymiarów w obrębie danego zamówienia, dzięki czemu dostarczane do Państwa wyroby są gotowe do aplikacji bez konieczności ich odmierzania i ponownego docinania.

Jako hurtownia stali o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym i krajowym współpracujemy z wieloma dostawcami wyrobów. Dzięki temu możemy zaoferować Naszym Klientom wysokiej jakości pręty stalowe (pręty płaskie) w bardzo konkurencyjnych cenach. Obsługujemy zamówienia wysoko- i niskonakładowe zlecając transport bezpośrednio z magazynu hurtowni zlokalizowanego w Lublinie.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze specyfikacją oferowanych wyrobów.