o firmie

Niko-Stal to nie tylko dystrybucja stali – to także logistyka i spedycja o najwyższym poziomie solidności pozwalająca na szybkie dostawy nie tylko w Lublinie ale w całej Polsce.
 
Niko-Stal to Tania Hurtownia Stali z siedzibą w Lublinie. Naszym celem jest dostarczenie klientowi najlepszych produktów w niskich cenach, które znajdują szerokie zastosowanie w całej branży stalowej. Tania stal świetnej jakości pozwala naszym klientom być konkurencyjnymi na rynku gotowych wyrobów stalowych. Ciągle się rozwijamy, rozszerzając naszą ofertę oraz podnosząc jakość naszych usług. Służymy fachowym doradztwem technicznym, a także umożliwiamy negocjację cen.

Wyroby hutnicze
Duża powierzchnia magazynowa pozwala nam na ciągłą dostępność wyrobów stalowych jak również innych materiałów. Ponadto jesteśmy w stanie sprowadzić określony asortyment w krótkim czasie. Skutecznie zaspokajamy potrzeby małych rzemieślników jak i dużych firm produkcyjnych, budowlanych oraz handlowych. Duża liczba dostawców, zarówno polskich, jak też i europejskich zapewnia nam konkurencyjność. Gęsta sieć klientów oraz zróżnicowany tabor transportowy umożliwia realizację zamówień w krótkim czasie.

Oferujemy stal zbrojeniową, blachy, rury, profile stalowe, kątowniki, płaskowniki i szereg innych produktów. Wszystkie oferowane przez nas wyroby posiadają wymagane atesty i certyfikaty, które potwierdzają ich najwyższą jakość. Odpowiadamy na potrzeby Naszych klientów - docinamy i wypalamy stal na wymiar.