Kątowniki gorącowalcowane

Kątowniki gorącowalcowane i inne kształtowniki

dwuteowniki stalowe

Kształtowniki walcowane na gorąco to obok kształtowników walcowanych na zimno jedne z najpopularniejszych profili stalowych. Wykorzystuje się je w konstrukcjach złożonych układów o licznych zastosowaniach w przemyśle i budownictwie. Kształtowniki gorącowalcowane można łączyć ze sobą przy pomocy różnych systemów – spawania, nitów oraz śrub. Oferowane komponenty bardzo dobrze nadają się do dalszej obróbki, co umożliwia dopasowanie ich parametrów pod wymagania określonych inwestycji. W odróżnieniu od profili walcowanych na zimno profile walcowane na gorąco cechują się lepszymi właściwościami mechanicznymi oraz technicznymi, zapewnionymi na etapie ich produkcji. W związku z powyższym stosuje się je wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wysoka odporność na odkształcenia oraz trwałość.

Teowniki, dwuteowniki stalowe i kątowniki gorącowalcowane

Hurtownia Niko-Stal specjalizuje się w dostarczaniu Klientom wysokiej jakości kształtowników. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują kształtowniki gorącowalcowane. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom odbiorców reprezentujących zróżnicowane branże dostarczamy: teowniki, dwuteowniki stalowe oraz kątowniki gorącowalcowane najwyższej jakości. Kształtowniki walcowane na gorąco pozyskujemy od sprawdzonych dostawców z terenu miasta Lublin i okolicznych miejscowości, co pozwala nam szybko reagować na potrzeby rynku i kompletować zamówienia w bardzo krótkim czasie.

Kształtowniki dostarczamy na terenie całej Polski, oferując jednocześnie możliwość ich dowolnego docięcia. W zależności do potrzeb teowniki, dwuteowniki stalowe oraz kątowniki gorącowalcowane docinamy na jedną długość lub zgodnie ze specyfikacją na różne długości. To znacząco ułatwia i przyspiesza prace na placu budowy, gdzie trafiają komponenty przygotowane do montażu.

Wyroby gorącowalcowane – Lublin

Klientów poszukujących wysokiej jakości wyrobów stalowych walcowanych na gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem naszej hurtowni, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i w miarę możliwości przygotujemy zamówienie, które najlepiej będzie odpowiadało Państwa indywidualnym potrzebom.