pręty żebrowane

Nasza hurtownia stali czarnej ma w swojej szerokiej ofercie wyrobów hutniczych cały zakres stali zbrojeniowej. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak też i detaliczną, odpowiadając tym samym na różnorodne potrzeby rynku. W naszym magazynie, znajdującym się w Lublinie, posiadamy cały zakres stali zbrojeniowych w średnicach 6,8,10,12,14,16,20,25,32. Ceny mamy zawsze konkurencyjne i najlepsze na rynku. Dodatkowo zapewniamy transport bezpośrednio na budowę nie tylko w Lublinie, ale w dowolnym miejscu w Polsce. Pręty zbrojeniowe docinamy na wymiar. Istnieje możliwość dywersyfikacji wymiarów docięcia w ramach danego zamówienia, dzięki czemu pręty żebrowane trafiające na plac budowy nie wymagają dalszej obróbki – mierzenia i docinania.

Pręty żebrowane

Trudno wyobrazić sobie współczesną sztukę budowlaną bez zastosowania żelbetu, czyli betonu zbrojonego. Popularny żelbet to bardzo często gotowe elementy konstrukcyjne, takie jak ławy fundamentowe, strony czy ściany fundamentowe, których odporność i sztywność została poprawiona właśnie poprzez użycie odpowiednich prętów zbrojeniowych. Pręty żelbetowe to popularna alternatywa dla prętów okrągłych, które bardzo często wykorzystuje się do zbrojenia najróżniejszych prefabrykatów.

Oferowana przez naszą hurtownię stal zbrojeniowa jest powszechnie stosowana do zbrojenia fundamentów, stropów, tarasów, schodów, podjazdów i posadzek. Wyroby zbrojeniowe zatopione w betonie przejmują naprężenia, podnosząc jego trwałość i wytrzymałość. Wykorzystane zbrojeniowe stale umożliwiają tworzenie konstrukcji o dowolnych kształtach, odpornych na statyczne i dynamiczne obciążenia oraz korozję.

Pręty zbrojeniowe Lublin

Jako hurtownia o ugruntowanej pozycji na rynku współpracujemy z licznymi dostawcami wyrobów hutniczych, m.in. prętów żebrowanych. Oferowane przez naszą hurtownię materiały żebrowane, są najwyższej jakości, o poświadczają posiadane atesty i certyfikaty. W asortymencie posiadamy stale zbrojeniowe o różnych średnicach i odmiennych parametrach wytrzymałościowych.

Klientom zainteresowanym zakupem prętów zbrojeniowych gwarantujemy wysokiej jakości komponenty konstrukcyjne w najniższych cenach. Dodatkowym atutem zakupów w naszej hurtowni jest możliwość skorzystania z usług transportowych. Stal wysyłamy bezpośrednio z magazynu zlokalizowanego na ternie miasta Lublin, co znacząco usprawnia i przyspiesza realizację zamówień.  pręty żebrowane Lublin

Stale zbrojeniowe

Wszystkie gatunki zbrojeniowe PN-EN 1992-1-1:2008 mogą być stosowane w konstrukcjach pracujących zarówno pod obciążeniami stałymi, jaki i wielokrotnie zmiennymi, statycznymi i dynamicznymi, w temperaturze od -60 do +1000​C. Stale żebrowane mają cechy wytrzymałościowe i technologiczne odpowiednie dla klasy A-III N polskiej normy, więc mogą być stosowane zamiennie, na podstawie wytycznych stosowania zawartych w aprobatach technicznych (chyba że projektant zaznaczy inaczej). Dodatkowo opatrzony certyfikatem jakości EPSTAL gatunek B500SP, który ma największą ciągliwość i jest najbardziej popularny w ofertach handlowych, może być stosowany uniwersalnie, zamiast innych gatunków stali zbrojeniowej (o ile projektant nie zadecyduje inaczej).

W swojej ofercie posiadamy cały zakres walcówek żebrowanych, polskich jak i europejskich producentów. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne.

pręty zbrojeniowe Lublin